Predetailing – auto klinika G’zox Poznań

Predetailing to etap między najwyższej jakości kosmetyką samochodu jaką oferujemy, a detailingiem – którym zajmuje się G’zox Polska w dedykowanym oddziale detailingu. Detailing to Auto SPA – usługi przywracania fabrycznej (a często nawet lepszej) świeżości tym elementom samochodu, które wymagają korekty. Natomiast predetailing pozwoli usunąć ślady po nieszczęśliwym kontakcie ze słupkiem parkingowym, przywróci blask zmatowionego lakieru, doprowadzi do świeżości i zabezpieczy plastikowe, metalowe czy drewniane elementy wyposażenia wnętrza.

Predetailing to usługa, która wyróżnia myjnię samochodową G’zox spośród myjni w Poznaniu. Jest to jednak usługa standardowa – nie ma tutaj prób i sprawdzania. Wiemy dokładnie jakie efekty można osiągnąć i umiemy je osiągać. Dla twojej wygody, predetailing G’zox odbywa się w godzinach nocnych – możesz bezpiecznie pozostawić samochód w centrum Poznania (jeśli chcesz – odwieziemy cię do domu), a pracownicy zajmujący się nocną obsługą spowodują, że rano odbierzesz samochód takim, jakim chciałbyś go zawsze oglądać.

Predetailing G’zox prowadzimy wyłącznie na zapisy – prosimy skorzystać z formularza lub zadzwonić na numer +48 885 605 256.